شومینه گازی قوسی مدرن MC-110

بخاری گازی نیک کالا مدل قوسی MC 110 از طراحی شیکی بهره می‌برد و بدنه‌ی آن پوست‌ماری است که این دیزاین ظریف دکوراسیون نشیمن منزلتان را شیک‌تر خواهد نمود.
تولید کننده: نیک کالا
$4,352,000.00

نیک کالا از برندهای معتبر و باکیفیت ایران می‌باشد که با توجه به اعتبار و عرضه‌ی محصولات باکیفیت به بازار موفق به صادرات محصولات خود به خارج از کشور نیز شده است. بخاری گازی نیک کالا مدل قوسی MC 110 از طراحی شیکی بهره می‌برد و بدنه‌ی آن پوست‌ماری است که این دیزاین ظریف دکوراسیون نشیمن منزلتان را شیک‌تر خواهد نمود. به‌علاوه این بخاری مجهز به شیشه‌ی مقاوم در برابر حرارت بالا هم هست که با توجه به آن و بدنه‌ی پوشش داده‌شده توسط لعاب نسوز سالیان طولانی امکان استفاده از این محصول برای شما فراهم خواهد بود که در صورت خرید این بخاری برای شما عزیزان مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. حجم گرمادهی این بخاری از 3800 تا 8500 برای شما قابل تنظیم می‌باشد و برای محیط‌های نسبتاً بزرگ مناسب می‌یابد. همان‌طور که اذعان شد کیفیت و ایمنی از مهم‌ترین فاکتورهای تولید محصول در این شرکت تولیدی صنعتی است و تمامی پروتکل‌های ایمنی را بکار می‌گیرند.

تثبیت‌کننده‌ی فشار گاز ورودی سیستم اکسی پیلوت جهت کنترل اکسیژن محیط ترموکوپل جهت خاموش شدن اتوماتیک بخاری در صورت قطع گاز موارد ذکرشده ایمنی شمارا تضمین نموده و در صورت کمبود اکسیژن و یا قطعی گاز بخاری به‌صورت خودکار خاموش شده و از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری خواهد شد. هم‌چنین در صورتی که تمایل به استفاده از گاز مایع (کپسول) را داشته باشید این امکان برای شما فراهم است اما این نکته را به یاد داشته باشید که تبدیل نوع سوخت باید توسط نیروی آموزش دیده صورت گیرد،

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
سایر ویژگی‌ها

مقاوم در برابر شوک حرارتی تا 800 درجه سانتیگراد

مجهز به شیشه شات آلمان با قوس 180 درجه

همراه با هیزم سرامیکی 7 تکه مخصوص

سوخت گاز طبیعی و گاز مایع