ایستکول

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

یخچال فریزر خودرو همراه با آداپتور TM-9640-DC

یخچال فریزر خودرو مناسب گروه های آفرودی دارای طراحی زیبا، سیستم کمپرسور تراکمی، قابلیت اتصال به برق شهر (DC) و انجماد فریزر تا دمای منفی ۱۵ - است.
تماس برای قیمت

آبسرد‌کن یخچال‌دار ایستکول TM-RW410

این دستگاه ایستاده به رنگ سفید و یخچال دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ است. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای 3 شیر سرد، ولرم و جوش یخچال‌دار سیستم امنیتی کنترل درجه‌حرارت دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی)
$4,309,800.00 $4,090,000.00

آب‏سردکن ایستکول TM-SW 438

سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف اگر برای سازمان یا آموزشگاه قصد تهیه آب‌سردکن دارید می‌توانید از محصولات ایستکول استفاده کنید. آب‌سردکن ایستکول مدل TM-SW 438 برای افرادی که فضای کافی داشته و قصد تهیه آب‌سردکن ایستاده دارند گزینه مناسبی است.
$3,786,700.00 $3,590,000.00

آب‏سردکن رومیزی ایستکول TM-DK430

آبسردکن مدل« TM-DK 430» از محصولات با کیفیت برند «ایستکول» (EastCool) است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد. لازم به ذکر است که این محصول دو خروجی شیر آب سرد و آب گرم دارد که به‌صورت پدالی طراحی شده است. سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

آب‏سردکن ایستکول TM-DW305R

دستگاه رومیزی به رنگ خاص سفید و نارنجی مناسب ادارات، مراکز تجاری و بیمارستانی، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در مطب هاست. قطعات اصلی کُره‌ای استحکام بالا دارای سنسور کاهش مصرف انرژی در شب متصل به آب شهری قفل کودک برای آب گرم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی آهنربایی (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب گرم و سرد
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

آبسردکن «ایستکول» مدل «TM-DW305UF» یکی از دستگاه‌های کارآمد ساخت این شرکت است. تمام قطعات این آبسردکن رومیزی در کشور کره تولیده شده و از نظر کارایی و استحکام در بالاترین رده‌ی کیفیت قرار می‌‌گیرد. مهم‌ترین ویژگی این دستگاه، فیلتراسیون چهارمرحله‌ای آن با چهار عملکرد متفاوت است که آبی سالم، گوارا و عاری از هرگونه میکروب و ناخالصی را فراهم می‌کند. سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW415UF

این مدل از آبسردکن ایستکول مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای ۴ فیلتر تصفیه آب و قفل محافظ آب داغ بوده، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در مطب ها و دفاتر لوکس است.
$7,578,100.00 $7,190,000.00

آبسردکن رومیزی آب شهری ایستکول TM-DW420R

این دستگاه رومیزی مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای پدال باکیفیت، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در ادارات است.
$0.00

آبسردکن رومیزی ایستکول مدل TM-DW420UF

آبسرد کن ایستکول TM-DW 420 UF ، دستگاه رومیزی مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای ۲فیلتر تصفیه آب و قابلیت اتصال به آب شهری، گزینه ای مناسب برای دفاتر مدیریتی است.
تماس برای قیمت

آب‏سردکن متصل به آب شهری ایستکول TM-SW441R

آبسردکن مدل« TM-SW 441» محصولی ازبرند «ایستکول» (EastCool) است که به‌صورت ایستاده طراحی شده است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

یخچال ایستکول مدل TM-919

یخچال «ایستکول» (EastCool) مدل TM-919، یک محصول با طراحی بسیار ساده، کاربردی با ابعاد کوچک است. این محصول با گنجایش کلی 9 فوت (160 لیتر) و نمودار مصرف انرژیA ساخته ‌شده است.
تماس برای قیمت

یخچال فریزر ایستکول مدل TM-96200

یخچال- فریزر تراکمی مدل «TM-96200» از شرکت «ایستکول» دستگاهی خوش‌ساخت و کارآمد است که در گروه یخچال-فریزرهای کمبی با گنجایش 12 فوت، قرار می­‌گیرد. در این مدل، فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار گرفته است و هر دو در دستگاه، به سمت راست باز می­‌شوند.
$4,800,000.00

فریزر ایستکول مدل TM-946-4D

فریزر «ایستکول» (EastCool) مدل «TM-946-4D» محصولی با طراحی بسیار ساده، کاربردی و ابعاد کوچک است. این محصول با گنجایش کلی 160 لیتر، طبقه‌بندی رنگی سیلور و نمودار مصرف انرژی B ساخته ‌شده است.
$3,350,000.00

فریزر ایستکول مدل TM-959-95

فریزر مدل « TM-959-95» محصولی از برند «ایستکول» است که در ابعاد جمع و جور طراحی و تولید شده است. گنجایش مفید این فریزر برابر با 65 لیتر است. محفظه‌ی داخلی این فریزر از 5 کشوی شفاف تشکیل شده است که می‌توان مواد غذایی را به صورت مجزا و تفکیک شده در هرکدام از این کشو ها قرار داد.
$5,340,000.00

یخچال ایستکول مدل TM-9580-CS

یخچال شوکیس «ایستکول» مدل «TM-9580-CS» یک دستگاه کوچک 5 فوت با عملکرد آرام و کم‌صدا است. این دستگاه برای نگهداری نوشیدنی‌های خنک در مکان‌های عمومی مثل ادارات و شرکت‌ها، کلینیک‌ها و... کارایی دارد. دستگاه TM-9580-CS از چهار طبقه‌‌ی جادار برخوردار است و در مجموع ظرفیتی معادل 82 لیتر دارد.
$3,360,000.00

یخچال ایستکول مدل TM-9540-A3

یخچال جذبی «ایستکول» مدل «TM-9540-AS» یخچالی کوچک و بی‌صدا است که در ساخت آن، سیستم تبرید گاز‌ آمونیاک جایگزین کمپرسور شده و به همین خاطر کاملا بدون صدا و لرزش است.
تماس برای قیمت

یخچال ایستکول مدل TM-835

یخچال «ایستکول» (EastCool) مدل TM-835-B محصولی ساده، کم‌مصرف با کیفیت ساخت بسیار بالا و البته قیمت مقرون‌به‌صرفه است. این یخچال با گنجایش کلی 5 فوت (97 لیتر) و نمودار مصرف انرژی B ساخته‌شده است.
$2,900,000.00

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H با حجم هوای خروجی 400 متر مکعب بر ساعت برای فضایی با مساحت حداکثر 110 متر مربع طراحی شده است. این دستگاه به تایمر مجهز است که کاربر می‌تواند قبل از خواب، هنگام نظافت یا قبل از بیرون رفتن از خانه از آن استفاده کند.
تماس برای قیمت

دستگاه تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-GK200P

تصفیه هوا ۲۰۰ با تکنولوژی پلاسما مناسب مصارف اداری، تجاری، بیمارستانی و خانگی که فضای ۶۰ متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد.
تماس برای قیمت

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TK300

تصفیه‌کننده‌ی هوای «ایستکول» مدل «TM-TK300» از دستگاه‌های باکیفیت این شرکت است. از نظر زیبایی، این محصول قابل‌رقابت با اغلب تولیدات شرکت‌هایی است که به‌صورت بین‌المللی کار می‌کنند. بدنه‌ی‌‌ پلاستیکی و خوش‌رنگ محصول از مواد باکیفیت ساخته ‌شده است و به زیبایی محل استفاده می‌افزاید. چراغ‌های نشانگر به‌صورت مخفی روی سطح جلویی بدنه تعبیه ‌شده‌اند.
تماس برای قیمت

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-GK230P

تصفیه‌کننده‌ی هوای «ایستکول» مدل «TM-GK230P» یکی از دستگاه‌های کارآمد برای افرادی است که به ‌سلامتی خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهند. این محصول زیبا بدنه‌ای از جنس پلاستیک دارد که در ساخت آن از مواد بسیار باکیفیت استفاده ‌شده است. رنگ بدنه روشن بوده و ظاهری مستطیلی دارد که به ‌صورت ایستاده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس برای قیمت

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW209

تصفیه‌کننده هوا ایستکول مدل TM-TW209 از دستگاه‌های باکیفیت عرضه‌شده توسط این شرکت است. ازنظر زیبایی این محصول قابل‌رقابت با بسیاری از تولیدات شرکت‌هایی است که به‌صورت بین‌المللی کار می‌کنند. بدنه پلاستیکی و خوش‌رنگ محصول از مواد باکیفیت ساخته‌شده است و به زیبایی محل استفاده می‌افزاید.
تماس برای قیمت

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-GKD70P

تصفیه‌کننده‌ی هوای «ایستکول» مدل «TM-GKD70P» یکی از دستگاه‌های کارآمد برای افرادی است که به ‌سلامتی خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهند. این محصول زیبا بدنه‌ای از جنس پلاستیک دارد که در ساخت آن از مواد بسیار باکیفیت استفاده‌ شده است
تماس برای قیمت

منبع آبسردکن ایستکول مدل TM-P20

منبع آبسردکن «ایستکول» مدل «‌‌TM-P20‌» محصولی با‌کیفیت است که توسط این شرکت عرضه شده و مناسب استفاده روی آبسردکن‌های ایستکول است. این محصول بدنه‌ای پلاستیکی داشته و فیلترهایی با‌کیفیت و کارا در آن نصب شده است.
$410,000.00

منبع آبسردکن ایستکول مدل TM-P22

منبع آبسردکن ایستکول مدل TM-P22محصولی با کیفیت است که توسط این شرکت عرضه شده و مناسب استفاده بر روی آبسردکن های ایستکول است. این محصول بدنه ای پلاستیکی داشته و فیلترهای با کیفیت و کارآ در آن نصب شده است
$435,000.00

منبع آبسردکن ایستکول مدل TM-PW15

آب شهری از 200 میلی‌متر فیلتر کربن فعال، یون‌های نقره و ماسه‌سنگ عبور کرده و ذرات معلق، کلرین، فلزات سنگین و آلاینده‌های آب را تصفیه می‌کند. یون‌های سیلور نقره به‌آرامی در آب پخش‌شده و وظیفه استرلیزاسیون و ممانعت از انتشار باکتری‌ها را در آب مصرفی به عهده دارد.
$520,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-RK216

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-RK216، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است. سیستم سرمایشی کمپرسوری نمایشگر LED مجهز به یخچال و ترموستات مجزا قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی) دارای سیستم امنیتی کنترل درجه حرارت
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-CW409

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CW409، بسیار ساده، سبک، با کاربری آسان و قیمت مقرون‌به‌صرفه طراحی‌شده است. این محصول کابین دار که دارای شیر آب سرد و گرم هم است، برای مصارف خانگی و اداری ساخته‌شده که دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است. این دستگاه ایستاده به رنگ سفید و کابین دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ و بسیار به صرفه اقتصادی است. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای 3 شير سرد، ولرم و جوش کابین‌دار سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی)
$0.00

منبع آبسردکن ایستکول مدل TM-PK15

آب شهری از 200 میلی‌متر فیلتر کربن فعال، یون‌های نقره و ماسه‌سنگ عبور کرده و ذرات معلق، کلرین، فلزات سنگین و آلاینده‌های آب را تصفیه می‌کند. یون‌های سیلور نقره به‌آرامی در آب پخش‌شده و وظیفه استرلیزاسیون و ممانعت از انتشار باکتری‌ها را در آب مصرفی به عهده دارد
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-CS216

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CS216، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است.این دستگاه ایستاده به رنگ نقره ای و کابین دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ است.
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-DK 430

آبسردکن مدل« TM-DK 430» از محصولات با کیفیت برند «ایستکول» (EastCool) است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد. لازم به ذکر است که این محصول دو خروجی شیر آب سرد و آب گرم دارد که به‌صورت پدالی طراحی شده است.
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW 441 R

آبسردکن مدل« TM-SW 441» محصولی ازبرند «ایستکول» (EastCool) است که به‌صورت ایستاده طراحی شده است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد.
$4,061,000.00 $3,850,000.00

آب سرد کن ایستکول مدل TM-RW 440

مکان‌هایی که در طول روی ارباب‌رجوع و مراجعه‌کننده دارند باید به آب‌سردکن مجهز شوند. اگر برای سازمان یا آموزشگاه قصد تهیه آب‌سردکن دارید می‌توانید از محصولات ایستکول استفاده کنید. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای منبع گرم از جنس استنلس استیل مصرف کم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی پیچی و آهنربایی (لوازم جانبی) قابلیت نصب منبع آب عادی و فیلتر دار (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و پاور
$4,061,000.00 $3,850,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SG400P

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-SG400P، بسیار زیبا، شیک، خاص و البته کاربردی به همراه قابلیت‌های بالا تولیدشده است. این محصول که مناسب برای مصارف اداری با ظرفیت بالا طراحی‌شده است؛ دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است.
$4,797,100.00 $4,550,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW400P

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-SW400P، با طراحی ساده و مینیمال و قابلیت‌های کاربردی تولید شده است. این محصول که مناسب برای مصارف اداری با ظرفیت بالا طراحی‌شده است؛ دارای استحکام زیادی است.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW700

استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای منبع گرم از جنس استنلس استیل مصرف کم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی پیچی و آهنربایی (لوازم جانبی) قابلیت نصب منبع آب عادی و فیلتر دار (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و پاور آب سردکن «ایستکول» مدل TM-SW700 از محصولات زیبای شرکت ایستکول (EastCool) است که با توان قابل توجه خود می‌تواند در اماکن مختلف بویژه سالن‌ها و ادارات مورد استفاده قرار گیرد. قسمت آب گرم این محصول نیز از توان خوبی برخوردار بوده و مجهز به قفل کودک می‌باشد تا مصرف‌کننده همواره بدون نگرانی سیستم آب گرم را روشن و آماده نگه دارد
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-RK216D

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-RK216D، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW300R

آبسردکن ایستکول مدل TM- DW300R از محصولات زیبای شرکت ایستکول (EastCool) است که با توان قابل‌توجه خود می‌تواند در اماکن مختلف به‌ویژه سالن‌ها و ادارات مورداستفاده قرار گیرد. این مدل بسیار جمع و جور است و می تواند روی میز یا کانتر قرار داده شود
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل DW220

آب‌سردکن «ایستکول» مدل «DW220»، یک محصول کاربردی و حرفه‌ای مناسب برای محیط‌ مغازه، ادارات، مطب‌ها و ... است. این محصول قابلیت نصب منبع آب در قسمت بالای آبسردکن را دارد و ورود آب نیز از همین قسمت انجام می‌گیرد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-CW605

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل «TM-CW605»، یک محصول با طراحی ویژه و باکیفیت ساخت بسیار خوب است. امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از موردنیازترین لوازم در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-ST710R

آبسردکن «ایستکول» (EastCool)مدل «TM-ST710R» یکی از دستگاه‌های کارآمد ساخت شرکت تکران مبرد است. بدنه‌ی آبسردکن از ترکیب استیل و پلاستیک مرغوب و بادوام ساخته شده و کیفیت ساخت مطلوبی دارد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SB720P

امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از موردنیازترین لوازم در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند. آبسردکن «ایستکول» (EastCool)مدل «TM-SB720P» یک محصول با طراحی بسیار ساده و با کیفیت ساخت بسیار خوب است.
تماس برای قیمت

جالیوانی آهنربایی آبسردکن ایستکول مدل TM-2M

استفاده از آبسردکن در بسیاری از ادارات و مراکز عمومی مرسوم است. برای ایجاد نظم و جلوگیری از آلودگی لیوان‌های یک‌بار‌مصرفی که افراد با آن‌ها آب می‌نوشند، جالیوانی‌هایی در کنار دستگاه نصب می‌شوند و لیوان‌ها در داخل آن قرار می‌گیرد.
$145,000.00

آبسردکن ایستکول مدل RW208

آب‌سردکن «ایستکول» مدل «RW208»، یک محصول کاربردی و حرفه‌ای است که مناسب برای محیط‌ مغازه، ادارات، مطب‌ها و ... است. این محصول وزن 20 کیلوگرم را داراست و دارای منبع آب در قسمت بالای آبسردکن است.
تماس برای قیمت

جالیوانی با اتصال پیچ آبسردکن ایستکول مدل TM-2S

استفاده از آبسردکن در بسیاری از ادارات و مراکز عمومی مرسوم است. برای ایجاد نظم و جلوگیری از آلودگی لیوان‌های یک‌بار‌مصرفی که افراد با آن‌ها آب می‌نوشند، جالیوانی‌هایی در کنار دستگاه نصب می‌شوند و لیوان‌ها در داخل آن قرار می‌گیرد.
$140,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-RW730

آبسردکن مدل «TM-RW730» یک دستگاه کارآمد از کمپانی «ایستکول» (EastCool) است که به طور حرفه‌ای در تولید آبسردکن و یخچال‌های نوشیدنی فعالیت دارد. آب مورد نیاز آبسردکن از طریق منبعی تامین می‌شود که در قسمت بالا نصب می‌شود و می‌توان از منبع فیلتردار برای آن استفاده کرد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-RK731

آبسردکن «ایستکول» (EastCool)مدل «TM-RK731» یکی از آبسردکن‌های خوش‌ساخت و باکیفیت ایستکول است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW600R

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل «TM-SW600R»، یک محصول با طراحی بسیار ساده و کیفیت ساخت بسیار خوب است. امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از لوازم موردنیاز در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW501P

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-SW501P، یک محصول با طراحی بسیار ساده و با کیفیت ساخت بسیار بالا است. امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از موردنیازترین لوازم در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW300UF

آبسردکن «ایستکول» مدل «TM-SW300UF» یکی از دستگاه‌های کارآمد ساخت این شرکت است. فلز به‌کاررفته در بدنه‌ی این دستگاه موجب کارایی و استحکام زیاد این آبسردکن شده است. دستگاه TM-SW300UF دارای سیستم فیلتراسیون چهارمرحله‌‌ای با چهار عملکرد متفاوت است که در نتیجه آبی سالم، گوارا و عاری از هرگونه میکروب و ناخالصی را فراهم می‌کند.
تماس برای قیمت