آبسردکن ایستکول مدل TM-CW409

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CW409، بسیار ساده، سبک، با کاربری آسان و قیمت مقرون‌به‌صرفه طراحی‌شده است. این محصول کابین دار که دارای شیر آب سرد و گرم هم است، برای مصارف خانگی و اداری ساخته‌شده که دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است. این دستگاه ایستاده به رنگ سفید و کابین دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ و بسیار به صرفه اقتصادی است. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای 3 شير سرد، ولرم و جوش کابین‌دار سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی)
تولید کننده: ایستکول
$0.00

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CW409، بسیار ساده، سبک، با کاربری آسان و قیمت مقرون‌به‌صرفه طراحی‌شده است. این محصول کابین دار که دارای شیر آب سرد و گرم هم است، برای مصارف خانگی و اداری ساخته‌شده که دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است. همچنین دارای 3 شیر سرد، ولرم و جوش هم است. از دیگر مشخصات کلی این محصول می‌توان به سیستم امنیتی کنترل درجه حرارت و محافظ شوک الکتریکی برای امنیت بیشتر اشاره کرد. این دستگاه قابلیت استفاده از منبع آب فیلتردار را دارد ولی با خود دستگاه فروخته نمی شود و در واقع این محصول بدون منبع فیلتردار می باشد همچنین با تهیه جا لیوانی می توان لیوان ها را در کنار دستگاه قرار داد. در نظر داشته باشید که ایستکول، در اصل برند شرکت صنعتی تکران‌مبرد است که در سال 1356 تاسیس شده است. این شرکت سال‌های زیادی است که در زمینه‌ی تولید محصولات سردکننده‌ی صنعتی و تجاری از جمله آب‌سردکن و یخچال‌های در ابعاد کوچک، فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام می‌دهد.

آب‌سردکن مدل TM-CW 409 از مزيت هاي اين محصول مي توان به سه شير آب گرم و سرد و ولرم اشاره کرد که به شما اين امکان مي‌دهد در سه دماي مختلف آب تصفيه شده و گوارا را هميشه در اختيار داشته باشيد. قيمت اين دستگاه نسبت به مدل‌هاي مشابه آن بسيار مناسب است.
 اين آب‌سردکن مطابق با اصول حفظ محيط زيست و مصرف بهينه‌ي برق طراحي شده و خاطرتان را با شاسي قفل کودک جهت شير آب گرم آسوده مي‌کند. در عين حال ظاهري بسيار زيبا و بدنه‌اي مستحکم دارد. همچنين مي‌توان از ديگر برتري‌هاي دستگاه به سيستم کنترل درجه حرارت و نمايشگر LED آب سرد و گرم و ولرم اشاره کرد. اين آب‌سردکن مي‌تواند آب را تا دماي ۵ درجه سرد و تا دماي ۹۵درجه داغ کند. در اين دستگاه شما مي‌توانيد از منبع آب عادي يا فيلتردار استفاده کنيد. همچنين قابليت نصب جاليواني آهنربايي روي دستگاه هم براي شما در نظر گرفته شده است.
تمام محصولات ايستکول را شرکت صنعتي تکران مبرد گارانتي مي‌کند. وجه تمايز اين شرکت ۴۰ ساله، توليدي بودن آن است. بنابراين هرگز نگران تأمين قطعه يا تعمير آن نيز نخواهيد بود.
اگر به دنبال محصولي لوکس، بادوام و با امکانات متنوع هستيد آبسردکن سري چهارصد‌ونه ايستکول گزينه‌اي مناسب است که مي‌تواند رضايت شما‌ مشتريان دقيق و موشکاف ايستکول را جلب کند.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
ارتفاع96.6 سانتی‌متر
پهنا31 سانتی‌متر
عمق32 سانتی‌متر
ابعاد966×310×320 میلی متر
وزن13.9 کیلوگرم
توان آب‌سردکن85 وات
توان آب‌گرم‌کن500 وات
ورود آبمنبع بالا
خروجی آب سرددارد
خروجی آب ولرمدارد
خروجی آب گرمدارد
یخچالندارد
کابیندارد
نوع فیلترکربنی
سایر ویژگی‌ها

- استحکام بالا

- سطح صدای کم

- مصرف برق پایین

- سیستم امنیتی کنترل درجه‌حرارت

- دارای محافظ شوک الکتریکی

- قابلیت نصب جالیوانی ( با محصول ارائه نمی شود)

- قابلیت استفاده از منبع فیلتر دار( با محصول ارائه نمی شود)